Jesteśmy firmą instalacyjną mającą duże doświadczenie w fachowym serwisie oraz montażu zarówno wentylacji, jak i rekuperacji. Odpowiednio zamontowany system wentylacyjny dostarcza świeże powietrze, co korzystnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie wszystkich osób użytkujących dany budynek. Dostarczamy nowoczesne urządzenia, wcześniej przygotowując projekt wentylacji uwzględniający rodzaj i wielkość budynku. Duże doświadczenie na rynku pozwala nam na montaż rekuperacji również w lokalach biurowych oraz obiektach o charakterze komercyjnym czy przemysłowym. Wykonujemy systemy wentylacji mechanicznej różnego rodzaju – również z możliwością odzysku ciepła.

Rekuperacja – zalety i zastosowanie

Dzięki naszej firmie mogą Państwo mieć stały dostęp do świeżego powietrza o najlepszej jakości. Wszystko za sprawą nowoczesnej rekuperacji, która zdecydowanie poprawia komfort codziennego życia. Umiejętnie zaprojektowany i zainstalowany system wentylacji – wraz z mechanizmem odzyskiwania ciepła – posiada specjalne filtry, które usuwają z powietrza wszystkie alergeny, wirusy oraz bakterie. Powietrze, docierające do mieszkania dzięki rekuperacji, jest zdrowsze dla alergików i osób wyczulonych na niekomfortowe zapachy.

Tylko doświadczona firma, mająca wieloletnią praktykę w zakresie instalacji sanitarnych, jest w stanie zaprojektować efektywny system rekuperacji, który zwiększy energooszczędność budynku. Przykładowe testy wykazują, że zimą można zaoszczędzić nawet połowę dotychczasowych kosztów ogrzewania budynku. Wykonujemy profesjonalny montaż rekuperacji, służymy też fachowym doradztwem.

wykonujemy / serwisujemy / projektujemy

Olima Sp. z o.o.- specjaliści inzynierii sanitarnej