Dołącz do nas!

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, kompletne wyposażenie stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju osobistego.
Od Ciebie oczekujemy sumienności, zaangażowania w pracę oraz konstruktywnego podejścia do rozwiązywania problemów.
Mile widziane doświadczenie zawodowe w montażach, brygadówce czy nadzorze.
Poniżej przedstawiamy aktualnie prowadzoną rekrutacje.

Specjalista ds. wycen instalacji sanitarnych

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie wycen instalacji sanitarnych (wod-kan., grzewczych, wentylacji, klimatyzacji),
  • kontakty z dostawcami, producentami, projektantami,
  • sporządzanie dokumentacji odbiorowej,
  • współpraca z wykonawcami.

Miejsce pracy: Oleśnica

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w kosztorysowaniu inst. sanit. lub w praktycznej realizacji inwestycji – min. 1 rok,
  • umiejętność analizy i weryfikacji dokumentacji projektowej,
  • dobra znajomość MS Office i programów CAD,
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • mile widziana znajomość programów kosztorysowych.

Firma oferuje:

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • poczucie stabilizacji,
  • szkolenia i możliwości rozwoju,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

BRYGADZISTA / MAJSTER instalacji sanitarnych

Opis stanowiska:

  • prowadzenie robót zgodnie z otrzymaną dokumentacją i harmonogramem prac,
  • zarządzanie zespołem monterów,
  • organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników,
  • koordynacja robót z inwestorem, kierownikiem budowy,
  • nadzór nad jakością wykonywanych prac.

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie i ościenne.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność organizacji własnej pracy i podległego zespołu,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.
  • mile widziane uprawnienia branżowe.

  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Monter instalacji wentylacji

Do zespołu wykonawczego zatrudnimy osobę na stanowisko montera instalacji wentylacji.
Chętnie nawiążemy współpracę z samodzielnymi ekipami montażowymi.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i rzetelność w pracy,
  • gotowość do kilkudniowych wyjazdów ,

  • umowę o pracę (inne formy zatrudnienia też dopuszczamy),
  • szkolenia i możliwości rozwoju.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przysłanie CV na adres e-mail: praca@olima.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.833).”

wykonujemy / serwisujemy / projektujemy

Olima Sp. z o.o.- specjaliści inzynierii sanitarnej