Nasza firma zajmuje się realizacją innowacyjnych rozwiązań z zakresu ogrzewania. Jako specjaliści od inżynierii sanitarnej projektujemy oraz wykonujemy systemy wykorzystujące pompy ciepła. Staramy się, by każda inwestycja była jak najlepiej dopasowana do indywidualnych zapotrzebowań na energię. Naszym atutem jest również posprzedażowa obsługa każdej instalacji – serwisujemy wszystkie elementy składające się na system ogrzewania przy użyciu pomp ciepła. Fachowi doradcy pomogą w wyborze takich urządzeń, które zagwarantują najlepszą wydajność.

Ekologiczne ogrzewanie z wykorzystaniem pomp ciepła

Pompy ciepła do ogrzewania domu to urządzenia, które wyróżniają się energooszczędnością. Dodatkowo są one przyjazne środowisku. Oferujemy Państwu pełen zakres usług instalacyjnych, realizowanych zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i zmodernizowanych budynkach. Ogrzewanie z wykorzystaniem pomp ciepła jest przede wszystkim bardzo wydajne – głównie za sprawą użycia energii odnawialnej, która gromadzi się w powietrzu, ziemi i wodzie. Co więcej, takie rozwiązanie pozwala nie tylko na ogrzewanie pomieszczeń, ale również na ich chłodzenie. Dzięki temu temperatura jest idealna o każdej porze roku.

Gdzie zamontować pompy ciepła?

Nasi doświadczeni instalatorzy precyzyjnie wyjaśnią, gdzie zamontować pompy ciepła, by jak najlepiej mogły wykorzystać skumulowaną energię. Dzięki innowacyjnej i ekologicznej technologii mogą Państwo przyczynić się do znaczącego ograniczenia zużycia paliw oraz redukcji zanieczyszczeń.

Ogrzewanie za pomocą pompy ciepła pozwala na indywidualne dopasowanie poziomu temperatury do poszczególnych pomieszczeń. W ten sposób zwiększa się komfort użytkowania domów jednorodzinnych oraz innych budynków. .

wykonujemy / serwisujemy / projektujemy

Olima Sp. z o.o.- specjaliści inzynierii sanitarnej