Gdy nadchodzą upalne dni, każdy marzy o chłodnym i świeżym powietrzu. Najlepszym sposobem na poprawę komfortu przebywania w nagrzanych pomieszczeniach jest montaż klimatyzacji, która skuteczniej ochłodzi wnętrza niż mało efektywne wietrzenie całego domu czy biura. Nasze projekty dopasowujemy do wymagań poszczególnych segmentów w obiektach przemysłowych, lokalach komercyjnych oraz budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Obsługujemy hotele, pensjonaty, szkoły, rezydencje, zakłady pracy oraz sale sportowe, fachowo doradzając, gdzie zamontować klimatyzację, by zapewniła idealny rozkład temperatury w danym obiekcie.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym instalowaniem klimatyzacji w województwie dolnośląskim. Gwarantujemy dostęp do najlepszych rozwiązań technicznych, a wykonany przez nas montaż zapewnia długie i bezawaryjne użytkowanie systemów chłodzących w biurze i domu. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu, co umożliwia instalację klimatyzacji bez skroplin. Gwarantuje ona efektywne i wydajne chłodzenie oraz ogrzewanie pomieszczeń.

Jak działa klimatyzacja w domu?

Klimatyzacja do domu to doskonałe rozwiązanie, które znacznie zwiększa komfort mieszkańców w upalne i duszne dni. Odpowiednio zaprogramowane urządzenia mogą również ogrzać pomieszczenie, gdy pojawią się nieprzyjemne chłody w zimne dni. Co więcej, nowoczesna technologia skutecznie oczyszcza powietrze ze szkodliwych bakterii i alergenów. Nasze urządzenia doskonale współpracują z systemami wentylacji i rekuperacji

wykonujemy / serwisujemy / projektujemy

Olima Sp. z o.o.- specjaliści inzynierii sanitarnej